Buradasınız: Ana sayfa - Beşiktaş Futbol - Bryan Ruiz’in aklı Beşiktaş’ta kaldı
 
 

Bryan Ruiz’in aklı Beşiktaş’ta kaldı

Bryan Ruiz

İngiltere The Championship takımlarından Fulham’da forma giyen Bryan Ruiz, transfer sezonunda Beşiktaş’ın da bulunduğu birçok kulübün kendisiyle ilgilenmesine rağmen, kulüplerin tekliflerinin Fulham’ın talepleriyle uyuşamadığını söyledi.

Fulham’ın Kosta Rikalı futbolcusu Bryan Ruiz, Fulham’dan ayrılmak istemesine rağmen takımda kaldığını açıkladı.

İngiliz basına konuşan Ruiz, Kosta Rika formasıyla FIFA Dünya Kupası’nda gösterdiği performansın ardından birçok kulübün kendisiyle ilgilendiğini belirterek, “Benim için zorlu bir ay oldu çünkü bazı transfer görüşmeleri yapmıştım ama Fulham, görüştüğüm hiçbir kulüple anlaşma sağlayamadı” dedi.

Fulham yönetimi ve teknik ekibinin geçen sezon sonunda ayrılmasına onay verdiğini ve kulüpte miadını doldurduğunu düşünmesine rağmen kalmasının kendisi için de zor bir durum olduğunu vurgulayan 29 yaşındaki futbolcu, “Yeni bir maceraya kendimi hazırlamıştım ama olmadı. Fulham’la sözleşmem devam ediyor ve yerine getirmek zorundayım” ifadelerini kullandı.

Kosta Rikalı milli oyuncu ile transfer sezonunda Beşiktaş’ın yanı sıra Ajax, Werder Bremen and Olympiakos’un ilgilendiği öne sürülüyordu.

Etiketler:, , , ,


Yorum yapın

Sponsor bağlantılar

 
Süper Beşiktaş'ı Sosyal Medyada Takip Et
Süper Beşiktaş Facebook Sayfası Süper Beşiktaş Twitter Hesabı