Buradasınız: Ana sayfa - Beşiktaş Futbol - Tolga Zengin: “Civelli gelip boğazımı sıktı”
 
 

Tolga Zengin: “Civelli gelip boğazımı sıktı”

Bursaspor Beşiktaş Maçı Olaylar 2

Bursa’da tam 9 dakikalık uzatmanın ardından Beşiktaş’ın üstünlüğü ile tamamlanan maçta bitiş düdüğü ile birlikte Tolga Zengin ile Fernandao arasında gerginlik yaşandı.

Tolga son bölümde oyuna sokmak üzere olduğu topu hakemin düdüğü sonrası Fernandao’ya vermek isterken, Sambacı tepkisini eliyle topa vurarak gösterdi. Bu pozisyonun ardından iki oyuncu arasında tansiyon yükselirken, önce Civelli sonra iki takımdan diğer futbolcular araya girdi. Daha sonra kalabalıktan uzaklaşan ikili tartışmayı tatlıya bağlarken, hakem Cüneyt Çakır, Tolga’ya da Farnandao’ya da sarı kart gösterdi.

Tolga yaşanan bu gerginliğin ardından yaptığı açıklamada, “Maç sonunda Fernandao ile olan olay tam maç bitmeden önce ben topu almaya giderken kendisi topu getirip bana uzattı. Tam topu elime aldım. Hakem maçı bitirdi. Ben de topu tekrar Fernandao’ya verdim. Kendisi de topa vurdu. Aslında benim Fernandao ile bir gerginliğim itişmem olmadı. En son kalabalık olunca çektim aldım onu dışarı. Birebir konuştuk. Orada problem olan Civelli. Bir tane daha yabancı oyuncuları var ismini bilmiyorum. Kenardan kimseye dokundurtmadım Fernandao’ya benim sorunum, ben kendim konuşurum düşüncesindeyim. Hepimiz bir insanız. Kurallar belli. Oradaki asıl problem Civelli’nin gelip benim boğazımı sıkmasıydı. Ben kimsenin gidip boğazını sıkmadım dedi. Koridorda hiçbir olay yaşanmadı” ifadelerini kullandı.

Etiketler:, , , , , ,


Yorum yapın

Sponsor bağlantılar

 
Süper Beşiktaş'ı Sosyal Medyada Takip Et
Süper Beşiktaş Facebook Sayfası Süper Beşiktaş Twitter Hesabı